OB Gyn Sütür Kiti

Obstetrik Cerrahi 180 sütür kiti (OB KIT 180), Kadın Hastalıkları ameliyatlarında kullanılan iki farklı sütür materyalinin bir kombinasyonunu içerir.

OB KIT 180, bir ½ Daire Yuvarlak gövde 40 mm Ağır ve ½ Dairesel Konik Kesme 40 mm iğne ile donatılmış DS 2180'in her biri bir folyo içerir. Yuvarlak gövdeli iğne, endodermisin kapatılması için kullanılır ve ağır hizmet tipi olan sivri uçlu iğneler, rahim duvarları gibi nispeten daha ağır dokular için kullanılır. Her iki iğne de son derece güçlüdür ve dokularda birden fazla ısırmaya neden olabilecek çok iyi keskinliğe sahiptir. Burada verilen Polyglactin 910 ebat 1 sütür 180 cm uzunluğa sahiptir ve cerrahın tercihine ve uygulamasına göre iki parçaya kesilebilir. Sütürün daha uzun bir uzunluğu sağlandığından, cerrah açık yaranın daha uzun bir uzunluğunu dikebilir.

Sütür kiti ayrıca 3/8 Circle Cutting prime 25 mm iğne ile donatılmış 3-0 Monofilament Poliglecapronone 25 sütür olan TS1326S'den oluşur. Emilebilir olan bu sütür çok az hafızaya sahiptir ve elastik olmayan epidermisin dikilmesinde kullanılır. Sütür, 10 güne kadar gerilme mukavemetinin% 50'sini korur ve sütur, implantasyondan yaklaşık 120 gün sonra esasen emilir.

  • Steril ve Kullanıma Hazır, her sütür / ağ ayrı ayrı sterilize edilmiş birincil paketlerde paketlenmiştir.
  • Meshli ve Mesh'siz mevcuttur.
  • Özelleştirilmiş kitler de yapılır.

  • Sütür kiti, Kadın Hastalıkları cerrahisinde en yaygın olarak kullanılan dikiş kodlarını içerir.
  • Sütür kodları cerrahların tercihlerine göre özelleştirilebilir.
  • Sütür kitlerimiz sterilize edilmiş ve kullanıma hazırdır.
  • Kitler hem tıbbi dağıtıcılar hem de hastane personeli için basitlik ve rahatlık sunar.

OB Gyn Sütür Kiti yüksek kaliteli tek kullanımlık aletlerle birlikte gelir. Bu steril set, cerrahi sütür yoluyla hijyenik yara tedavisine izin verir ve çapraz kontaminasyon ve bulaşıcı bulaşma riskini en aza indirir. Steril sütür setinin tüm bileşenleri kullanımdan sonra atılmalıdır.

  • Bir sütür kiti kullanmanın temel avantajı, Kadın Hastalıkları cerrahisi için tüm cerrahi sütür gereksinimlerinin tek bir pakette olmasıdır.
  • Hastanelerin çeşitli dikiş kodları için envanter tutmalarına veya stok seviyelerini izlemelerine gerek yoktur. Ameliyathaneyi ortopedik cerrahiye hazırlarken dikiş kitleri OT personeli için daha uygundur.
  • Sütür kitleri kullanıma hazırdır ve etilen oksit gazı ile sterilize edilir ve birincil paket açılıncaya veya hasar görene kadar steril garantilidir.